Specificaties
| product type | Reserve batterij |
| Celtype | Li-ion |
| Batterij voltage | 14.4V |
| Batterij capaciteit | 5000mAh |
| Kleur | Blauw |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Garantie | 12 maanden |
| Compatibel onderdeelnummer | H18650CH-4S2P-1 |
| Compatibele modellen |
PLC H18650CH-4S2P-1 Batterijtips:
- Bekijk de specificaties zorgvuldig.
- Zorg ervoor dat de fysieke afmetingen en vorm van de nieuwe batterij overeenkomen met die van de originele.
- Controleer de compatibiliteit van de bevestigingspunten of clips op de nieuwe batterij met uw apparaat.
- Controleer of het onderdeelnummer en de spanningsclassificatie van de vervangende batterij overeenkomen met die van de originele.
- Zorg ervoor dat de connector op de nieuwe batterij qua grootte, vorm en oriëntatie identiek is aan de connector op de originele.
Vervangende batterij voor PLC H18650CH-4S2P-1
-
Gratis verzending beschikbaar
- Productcode: NL-B2312307
- Beschikbaar: Op voorraad
- $107,00
-
$85,00
Vergelijkbare producten
Vervangende batterij voor Google GS35E Pixel8
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met Google. Het oplaadbare ontwerp, uitgerust me..
$32,00 $40,00
Vervangende batterij voor PLC 4S1P18650
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met PLC. Het oplaadbare ontwerp met overbelastin..
$73,00 $92,00
Batterij voor PLC GS5-1 [Vervangingsbatterij]
Deze gloednieuwe vervangingsbatterij is compatibel met PLC-apparaten. Het oplaadbare ontwerp met ove..
$39,00 $48,00
Vervangende batterij voor PLC FYR-3S1P-2500mAh
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met PLC. Het oplaadbare ontwerp, uitgerust met o..
$72,00 $90,00
Tags: Vervangende batterij voor PLC H18650CH-4S2P-1, NL-B2312307, Andere batterijen
Disclaimer:
Het is belangrijk om te begrijpen dat ons bedrijf en Batterijeenplus.com volledig onafhankelijk opereren van de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten. Wij zijn niet gelieerd aan, geautoriseerd door, gelicentieerd door of distributeurs voor deze fabrikanten. Bovendien worden de producten die op onze website te koop worden aangeboden niet geproduceerd door, noch worden ze verkocht met de autorisatie van, de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten.
BETAALMETHODES:



![Batterij voor PLC GS5-1 [Vervangingsbatterij] Batterij voor PLC GS5-1 [Vervangingsbatterij]](https://batterijeenplus.com/image/cache/catalog/battery2601/batterij-voor-plc-gs5-1-[vervangingsbatterij]-200x200.jpg)
