Specificaties
| Producttype | Vervangende batterij |
| Batterijtype | Li-ion |
| Batterijspanning | 3.6V |
| Batterijcapaciteit | 6400mAh |
| Kleur | Zwart |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Garantie | 12 maanden |
| Compatibel onderdeelnummer | BL-DL-01B |
| Compatibele modellen | DL20VS/DL30VS BL-DL-01B |
Ezviz BL-DL-01B DL20VS/DL30VS BL-DL-01B batterijtips:
Bij de aanschaf van een vervangende batterij is het essentieel om een grondige vergelijking uit te voeren tussen uw originele batterij en de nieuwe.
- Bekijk de specificaties zorgvuldig.
- Zorg ervoor dat de fysieke afmetingen en vorm van de nieuwe batterij overeenkomen met die van de originele.
- Controleer de compatibiliteit van de bevestigingspunten of clips op de nieuwe batterij met uw apparaat.
- Controleer of het onderdeelnummer en de spanningsclassificatie van de vervangende batterij overeenkomen met die van de originele.
- Zorg ervoor dat de connector op de nieuwe batterij qua grootte, vorm en oriëntatie identiek is aan de connector op de originele.
Vervangende batterij voor Ezviz BL-DL-01B DL20VS/DL30VS BL-DL-01B
-
Gratis verzending beschikbaar
- Productcode: NL-B2320852
- Beschikbaar: Op voorraad
- $59,00
-
$47,00
Vergelijkbare producten
Vervangende batterij voor YUNEEC TORNADO H920 ST24 YP-2
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met YUNEEC. Het oplaadbare ontwerp met overbelas..
$74,00 $93,00
Vervangende batterij voor FDK 3HR-4 / 3FAUC
Industrial Equipment Batterij voor FDK 3HR-4 / 3FAUC. Dit gloednieuwe vervangende accu is geschikt v..
$98,00 $123,00
Vervangende batterij voor PLC PL103040-1200
Vervangende batterij voor PLC PL103040-1200.Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met ..
$31,00 $39,00
Vervangende batterij voor RingV4 Video-doorbell2 spotlight-cam
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met RingV4. Het oplaadbare ontwerp met overbelas..
$53,00 $67,00
Tags: Vervangende batterij voor Ezviz BL-DL-01B DL20VS/DL30VS BL-DL-01B, NL-B2320852, Accu voor industriële apparatuur
Disclaimer:
Het is belangrijk om te begrijpen dat ons bedrijf en Batterijeenplus.com volledig onafhankelijk opereren van de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten. Wij zijn niet gelieerd aan, geautoriseerd door, gelicentieerd door of distributeurs voor deze fabrikanten. Bovendien worden de producten die op onze website te koop worden aangeboden niet geproduceerd door, noch worden ze verkocht met de autorisatie van, de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten.
BETAALMETHODES:





