Specificaties
| Producttype | Vervangende batterij |
| Batterijtype | Li-ion |
| Batterijspanning | 3,7V |
| Batterijcapaciteit | 5200mAh |
| Kleur | Zilver |
| Voorwaarde | 100% Nieuw |
| Garantie | 12 maanden |
| Compatibel onderdeelnummer | TI10-1S5200-T1T2 |
| Compatibele modellen |
Tips voor de batterij van de PDA TI10-1S5200-T1T2:
Bij de aanschaf van een vervangende batterij is het essentieel om een grondige vergelijking uit te voeren tussen uw originele batterij en de nieuwe.
- Bekijk de specificaties zorgvuldig.
- Zorg ervoor dat de fysieke afmetingen en vorm van de nieuwe batterij overeenkomen met die van de originele.
- Controleer de compatibiliteit van de bevestigingspunten of clips op de nieuwe batterij met uw apparaat.
- Controleer of het onderdeelnummer en de spanningsclassificatie van de vervangende batterij overeenkomen met die van de originele.
- Zorg ervoor dat de connector op de nieuwe batterij qua grootte, vorm en oriëntatie identiek is aan de connector op de originele.
Vervangende batterij voor PDA TI10-1S5200-T1T2
-
Gratis verzending beschikbaar
- Productcode: NL-B2322071
- Beschikbaar: Op voorraad
- $92,00
-
$73,00
Vergelijkbare producten
Vervangende batterij voor PLC DN78-BYD H-SC3000P
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met PLC. Het oplaadbare ontwerp met overbelastin..
$83,00 $104,00
Vervangende batterij voor PDA iwrist-i11 DPK3AP
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met PDA. Het oplaadbare ontwerp met overbelastin..
$49,00 $62,00
Vervangende batterij voor PLC 124355
Deze gloednieuwe vervangende batterij is compatibel met PLC. Het oplaadbare ontwerp, uitgerust met o..
$35,00 $44,00
Batterij voor PLC NTA3459-4 [Vervangende batterij]
Deze gloednieuwe vervangingsbatterij is compatibel met PLC-apparaten. Het oplaadbare ontwerp met ove..
$45,00 $56,00
Tags: Vervangende batterij voor PDA TI10-1S5200-T1T2, NL-B2322071, Andere batterijen
Disclaimer:
Het is belangrijk om te begrijpen dat ons bedrijf en Batterijeenplus.com volledig onafhankelijk opereren van de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten. Wij zijn niet gelieerd aan, geautoriseerd door, gelicentieerd door of distributeurs voor deze fabrikanten. Bovendien worden de producten die op onze website te koop worden aangeboden niet geproduceerd door, noch worden ze verkocht met de autorisatie van, de fabrikanten waarvan onze vervangingen mogelijk compatibel zijn met de producten.
BETAALMETHODES:





![Batterij voor PLC NTA3459-4 [Vervangende batterij] Batterij voor PLC NTA3459-4 [Vervangende batterij]](https://batterijeenplus.com/image/cache/catalog/battery2601/batterij-voor-plc-nta3459-4-[vervangende-batterij]-200x200.jpg)